TOP10: Torby skórzane

torby skórzane

Torby skórzane cieszą się największym powodzeniem ze względu na jakość i wygląd. Naturalna skóra prezentuje się elegancko, jest przyjemna w dotyku, trwała w użytkowaniu i stanowi klasę sama w sobie. Torby skórzane o różnych wielkościach i wzorach można kupić w dobrych sklepach internetowych.

Oczywiście moda się zmienia i co sezon modne są inne wzory, jednak jest kilka modeli, które pozostaną zawsze na czasie.

Top10  

torby skórzane

10.Torba sportowa – na treningi niezbędna. Często można spotkać takie w kształcie walca. Posiada pasek na ramie i dodatkowo dwie krótkie rączki. Tu skórzane rzadziej występują, raczej materiałowe.

9. Plecak – plecak kojarzy się ze szkołą, jednak są wersje dla dorosłych! Niewielkie stylowe plecaki skórzane to propozycja dla młodszych pań. Plecak będzie idealny na piknik, wycieczkę rowerową czy luźne spotkanie z przyjaciółmi.

8. Shopperka – duża pojemna torba damska skórzana mieszcząca wszystkie kobiece skarby. Noszona na dwóch krótkich rączkach. Zawsze modna i przydatna do pracy, na zakupy czy wyjścia.

7. Torba kuferek – ma płaskie dno, jest pękata i noszona na dwóch rączkach. Bardzo stylowa torebka, dostępna w różnych rozmiarach, ale zazwyczaj dość pojemna. Wybieramy ją na co dzień czy do pracy. Mniejsze wersje pasują na wyjście ze znajomymi.

6. Torebka hobo – noszona na ramieniu, najlepiej gdy jest zamszowa, torebka hobo to klasyk sam w sobie. Jedna duża komora pomieści nasze kobiece bibeloty. Całość torby ma kształt litery C.

5. Kopertówka – trzymamy ją w dłoni. To podłużna torebka przypominająca dużą prostokątną kopertę. Model noszony na ważne wyjścia.

4. Chanelka – torebka ta rozmiarami przypomina listonoszkę, ale chanelka jest bardziej ozdobna, najczęściej na łańcuszku i powinna być pikowana. Lubimy ją nosić na wyjścia i imprezy.

torba skórzana

torba skórzana

3. Wristlet – mała torebeczka bransoletka. To torebka z paskiem, który zakładamy na nadgarstek. Z wyglądu podobna do kopertówki. Nieduże rozmiary pomieszczą tylko telefon, puder, klucze i chusteczki.

2. Torebka listonoszka – noszona na pasku przez ramię, niewielkich rozmiarów, ale na tyle pojemna, że zmieści podstawowe niezbędniki damskiej torebki: portfel, telefon, szminka i puder, chusteczki higieniczne, ewentualnie papierosy i klucze do domu. To taka torebka na co dzień.

1.Mała czarna – mała czarna torebka najchętniej wybierana jest na imprezy. Pasuje do każdego stroju. noszona na długim pasku czy łańcuszku. Może być bardziej ozdobna, albo jak listonoszka czy chanelka. Mała czarna to niezbędnik każdej dziewczyny – i tu akurat nie mamy na myśli sukienki!

torby ze skóry

torby ze skóry


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *