TOP10: Najlepsze odżywki i suplementy

142210936972050800

Obecnie na rynku istnieje ogromna ilość różnorodnych suplementów oraz odżywek, dlatego też kupując je warto zwrócić uwagę na te, które są najlepsze i wyróżniają się nienaganną opinią w środowisku. Przedstawmy, więc listę 10 najlepszych odżywek, które to wyróżniają się doskonałym oddziaływaniem na nasz organizm i są w pełni bezpieczne.

Creatine 1250 Mega Caps

Creatine 1250 Mega Caps jest to odżywka zawierająca w sobie wysokomikronizowaną kreatyn, jaka to bardzo łatwo wchłania się do organizmu oraz wszystkich tkanek. Kreatyna odpowiada za energię, zaś białko, jakie także jest w jej składzie zapobiega powstawaniu skurczów mięśniowych, nawet po bardzo ciężkim treningu. Z pomocą tej odżywki możesz liczyć na znaczny wzrost siły a także beztłuszczowej masy ciała.

Biogenix – cell pump

Biogenix – cell pump to sprawdzona i bezpieczna postać kreatyny oraz prekursorów tlenku azotu. Dawka tego suplementu sprawia, że nasz organizm cieszy się niespożytą energią, a także jesteśmy wstanie zbudować o wiele szybciej wymarzoną masę mięśniową. W skład tego preparatu wchodzą między innymi: jabłczan kreatyny, glikocyjamina, bezwodna betaina, a także alfa-ketoglutaran argininy.

Olimp Gain Bolic 6000

Olimp Gain Bolic 6000 uznany jest za bardzo wysokiej jakości preparat, który pomaga nam w budowaniu masy mięśniowej. W swoim składzie preparat ten zawiera ultrafiltrowane białko serwatkowe oraz białko jajeczne, a także porcję kreatyny, dekstrozy i tauryny.

Monster Mass

Monster Mass to odżywka cechująca się zaawansowaną formułą jaka to uzupełnia w organizmie białko oraz aminokwasy. Dodatkowo preparat ten zawiera w sobie bardzo wysokie ilości białka, oraz aminokwasów a także węglowodanów i kwasów tłuszczowych. Dzięki tej kompozycji wszystkie komórki mięśniowe organizmu mają zapewniony wysoki poziom substancji, które to mają za zadanie je regenerować a także budować masę mięśniową.

Massacra episode 2

Massacra episode 2 to jedna z najlepszych odżywek, która polecana jest wszystkim kulturystom. Odżywka ta nie tylko ma działanie regenerujące siły, witalność oraz energię, ale także znakomicie wpływa na rzeźbę naszych mięśni.

Crea-magna power matrix

Crea-magna power matrix to popularna i bardzo ceniona odżywka na rynku, albowiem wpływa ona na syntezę hormonów anabolicznych, a także stymulację genów. Co więcej przeprowadzone badania dowiodły, że jest ona w pełni bezpieczna dla naszego organizmu.

Olimp – Argi Power

Olimp – Argi Power to odżywka, która w swoim składzie zawiera znaczne ilości L-argininy HCl w 1 kapsułce. Tym samym nasze mięśnie mają dostarczoną większą ilość krwi, a także składników odżywczych. L-arginina świetnie działa także na nasze mięśnie, albowiem zwiększa ich ukrwienie, a tym samym nasz trening staje się o wiele bardziej efektywny.

Olimp – Reanimator

Olimp reanimator uznany jest za kulturystów za kompleksowy preparat potreningowy, albowiem zawiera w sobie ogromne ilości substancji, jakie to mają wpływ na proces regeneracyjny. Dodatkowymi zaletami tejże odżywki jest to, że hamuje katabolizm, przyśpiesza anabolizm, a także likwiduje uczucie zmęczenia. Co więcej korzystnie wpływa także na nasz układ nerwowy. BCAA to jeden z najlepszych suplementów, jaki to znakomicie przyśpiesza regenerację organizmu nawet po bardzo trudnym wysiłku fizycznym. Odżywki te mogą przyjmować zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści, albowiem wzmacnia wytrzymałość tkanki mięśniowej. Co więcej odżywka ta hamuje katabolizm, przyśpiesza budowę masy mięśniowej a także rzeźbi naszą sylwetkę.

Olimp – Thermo Speed

Olimp – Thermo Speed to szybko działająca odżywka jakiej głównym zadaniem jest spalanie tkanki tłuszczowej przez co możemy cieszyć się mięśniami bez grama tłuszczu. Co więcej odżywka ta sprawia, że możemy cieszyć się maksymalnym metabolizmem, a także wysokim poziomem energii.

Glutamine Xplode

Glutamine Xplode to doskonała dawka dla naszego organizmu anabolicznej glutaminy i leucyny. Dzięki temu zwiększa się nasza masa mięśniowa, układ trawienny sprawniej funkcjonuje, a nawet poprawia się funkcjonowanie układu odpornościowego. Co więcej preparat ten ma w swoim składzie witaminy i minerały, jakie zlikwidują niedobory. Preparat przeznaczony jest dla osób żyjących aktywnie.

Chcesz zakupić którąś z powyższych odżywek? Nic prostszego: odwiedź sklep.kfd.pl – odżywki i suplementy diety. Szyba dostawa, niskie ceny, odżywki nie tylko dla sportowców.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *