TOP 10: Najlepsze metody na tanie zakupy online

Zakupy online 2

Tanie zakupy? W XXI wieku każdy może z nich korzystać bez ograniczeń. Rozwój techniki i nowe metody promocji sprawiają, że oszczędni Polacy mogą korzystać z wielu ciekawych możliwości. Oto 10 najpopularniejszych sposobów, które ułatwiają nam tanie kupowanie.

10.Wyprzedaże

Sklepy internetowe, podobnie jak placówki stacjonarne, kuszą sezonowymi wyprzedażami. Koniec zimy lub wakacji to czas polowań na markowe ubrania i sportowy sprzęt wysokiej jakości, który wyprzedawany jest w wyjątkowo kuszących cenach.

9.Zniżka za reklamę

Polecanie sklepu znajomym to szansa na pozyskanie dodatkowych zniżek na zakupy. Wiele sklepów wprowadza taką ofertę. Zalety? Dla sklepu oznacza to tańszą reklamę, dla klienta – możliwość skorzystania z atrakcyjnych zniżek na zakupy w zamian za niewielką przysługę.

8.Kupony na start

Rejestracja w sklepie często wiąże się z atrakcyjną nagrodą, wręczaną wraz z pierwszymi zakupami. Atrakcyjna zniżka lub upominek dołączony do pierwszego zamówienia to okazje, z których z pewnością warto skorzystać.

Zakupy online klawiatura ludziki

7.Większe zakupy dla oszczędnych

Większość sklepów wprowadza progi cenowe, po przekroczeniu których można liczyć na darmową wysyłkę oraz na atrakcyjną zniżkę na zakupy. Kupowanie jednej rzeczy staje się w takim przypadku nieopłacalne. To rozwiązanie dobre dla tych, którzy i tak planują zrobić większe zakupy oraz dla tych, którzy mogą złożyć zamówienie wraz ze znajomymi.

6. Programy lojalnościowe

Punkty otrzymywane w zależności od wartości poprzednich zakupów to kolejna metoda na tańsze zakupy. W większości przypadków punkty można wymienić albo na rabat, albo na wybrany produkt. To wielka gratka dla stałych klientów wybranego sklepu, a dla sprzedawców – szansa na utrzymanie stałego zainteresowania swą ofertą.

5.Lokalne portale

Lokalne portale z ogłoszeniami pozwalają na tanie kupowanie od sąsiadów. Meble, sprzęty AGD, samochody czy książki to oferty, które pojawiają się tu najczęściej. Możliwość negocjacji cen oraz możliwość umówienia się w celu dokonania transakcji osobiście to zaleta, za którą lokalne portale z ogłoszeniami typu „kupię – sprzedam” są dość wysoko oceniane przez miłośników oszczędnych zakupów.

4.Aukcje online

Allegro czy eBay to gratka dla tych, którzy kochają polować na okazje i mają talent do licytacji. Wystawiane tu przedmioty często kuszą wyjątkowo atrakcyjnymi cenami początkowymi. Refleks, spryt i odrobina szczęścia to szansa na tani zakup wymarzonego sprzętu, ubrań lub innych przedmiotów, które w tradycyjnych sklepach są dla wielu z nas zbyt drogie.

Zakupy online

3.Zakupy grupowe

Groupon, MyDeal.pl oraz wiele podobnych serwisów umożliwiających korzystanie z zakupów grupowych to kolejna sprawdzona metoda na tanie zakupy. Wystarczy na bieżąco śledzić oferty pojawiające się na takich portalach, by skorzystać z atrakcyjnych zniżek dzięki połączeniu swych sił z innymi klientami.

2.Porównywarki cen

Skąpiec, Nokaut oraz inne porównywarki cen to narzędzie wyjątkowo chętnie wykorzystywane przez osoby kupujące w Internecie. Wystarczy wybrać produkt, by sprawdzić, w jakim sklepie można go kupić w najniższej cenie. To prosta i szybka metoda dla tych, którzy chcą korzystać z najlepszych okazji.

1.Kupony rabatowe

Atrakcyjne rabaty na wybrane produkty, sezonowe zniżki na cały asortyment oraz bonusy za rejestrację lub dokonanie zakupów o określonej wartości – takie kupony rabatowe oferowane są już przez wiele znanych sklepów. W efekcie z produktów znanych marek może korzystać każdy miłośnik tanich zakupów. Dzięki takim portalom, jak http://www.promoszop.pl/ można zapewnić sobie dostęp do wszystkich aktualnych ofert tego typu. Cyklicznie pojawiające się kupony znanych sprzedawców sprawiają, że ta metoda kupowania pozwala nie tylko na korzystanie z okazjonalnych promocji, ale i systematyczne kupowanie w niskich cenach.

Sprawdzone metody na tanie zakupy to szansa na wielkie oszczędności dla każdego z nas. Ciekawe promocje i dostęp do ciekawych ofert sprawiły, że zakupy w sieci stały się hitem wśród miłośników ekonomicznych rozwiązań. Nic dziwnego, że osób korzystających z usług e-sklepów przybywa z każdym rokiem.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *