TOP10: Oryginalne i śmieszne śpiwory

Rekin

Śpiwór to nieodzowny element każdego wyjazdu pod namioty czy na obóz harcerski. Zapewniają nam ciepło, miękkie posłanie i spokojny sen. Śpiwory czyli „worki do spania” zwykle charakteryzują się ciemnymi kolorami, starsze modele miały motywy kwiatowe. Aby jednak urozmaicić sobie spanie pod śpiworem wymyślono przeróżne dziwne kroje i stylistyki śpiworów. T10 prezentuje- oryginalne i śmieszne śpiwory.

10. Śpiwór z wnętrznościami

Kiepsko u Ciebie z anatomią? Przed snem masz możliwość uzupełnienia braków w wiedzy. Nadaje się do zabawy z partnerką w doktora.

Śpiwór do anatomii

Śpiwór do anatomii

9.  Śpiwór w stroju Adama i Ewy

Koedukacyjny, idealny dla dwojga do zabrania w podróż. Oprócz oryginalnego wyglądu, mamy możliwość zapisywania swoich wspomnień lub miłosnych wierszy na wewnętrznej, specjalnie do tego przystosowanej stronie.

Adam i Ewa na śpiworze

Adam i Ewa na śpiworze

8. Worek na trupa

Dla znudzonych i spragnionych wrażeń, worek na zwłoki.

Worek na zwłoki

Worek na zwłoki

7. Śpiwór „Miś”

Przytulny strój niedźwiadka przystosowany do spania na wycieczkach.

Śpiwór niedźwiedź

Śpiwór niedźwiedź

6.  Pizza

Dla wszystkich fanów pizzy, śpiwór imitujący plasterek tego pysznego dania. Spokojny sen umilą nam pieczarki, brokuły  i inne pyszności.

Pizza

Pizza

5. Trumna

Idealny dla fanów Zmierzchu, Wywiadu z Wampirem i innych wampirzych produkcji. Poczuj się komfortowo i zaznaj spokoju w śpiworze w kształcie trumny.

Trumna

Trumna

4.  Mobilny śpiwór

Ten mobilny śpiwór od skośnookich braci, pozwala na szybkie przemieszczanie się, gdy przykładowo mamy problemy ze snem. Kumple chrapią pijani i nie dają Ci spać? Teraz nie musisz wychodzić ze śpiwora , wystarczy wstać i odejść w ciche miejsce i delektować się spokojnym snem.

Śpiwór do chodzenia

Śpiwór do chodzenia

3.  Ciuchy jak śpiwór

Wykorzystuj ciuchy jako śpiwór. Idealny model na naprawdę zimne i mroźne dni.

Modny śpiwór

Modny śpiwór

2. Kokon

Śpiwór dla osób żyjących ekstremalnie i w ekstremalnych warunkach. Wystarczy zawiesić na drzewie, wskoczyć do środka i spać do woli.

Śpiwór kokon

Śpiwór kokon

1. Rekin

Po prostu zaznaj snu w mięciutkiej i ciepłej paszczy rekina.

Rekin

Rekin


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

1 Komentarz

  1. Kaska

    4 października 2013 at 11:19

    Bałabym się, że w rekinie się udusze 😀

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *