TOP10: Najlepsze gadżety do łazienki

gadget

Dla jednych przebywanie w łazience to koszmar, dla innych – to jedyny czas kiedy gorąca kąpiel może przynieść wyciszenie i relaks lub zimny prysznic orzeźwić na resztę dnia. Pomijając to jednak, poniższe gadżety do łazienki sprawią, że nasza wizyta w niej będzie bardziej produktywna, interesująca i mniej śmierdząca.

 

10. Dyspenser żelu w kształcie nosa

Wystarczy go przykleić, wcisnąć prawą dziurkę od nosa, dolać zielonego żelu do mycia o zapachu miętowym i ubaw gwarantowany. Z pewnością zachwycone będą dzieci, które z przyjemnością sięgną po żel do mycia.

 

Dyspenser w kształcie nosa

Dyspenser w kształcie nosa

9.Wodoodporny notatnik na ścianę

Wszyscy dobrze znamy moment, w którym nagle w trakcie brania prysznica wpadnie nam do głowy świetny pomysł. Aby nie zapomnieć o nim po relaksującym prysznicu, wystarczy abyśmy zapisali naszą ideę na wodoodpornym notatniku na ścianę.

 

Wodoodporny notatnik na ścianę

Wodoodporny notatnik na ścianę

8. Ledowa lampka z detekcją ciepłej i zimnej wody

Zapewne znacie ten problem kiedy wchodzimy pod prysznic i zostajemy zaatakowani przez strumień zimnej wody. Uczucie to jest niezbyt przyjemne. Aby temu zapobiec, wymyślono ledową lampkę do prysznica, która reaguje na temperaturę. W zależności czy leci woda zimna czy ciepła zmienia ona kolor światła, odpowiednio z niebieskiej na czerwoną sygnalizując nam gotowość do mycia.

Lampka LED do prysznica reagująca na temperaturę

Lampka LED do prysznica reagująca na temperaturę

7. Gąbka do mycia w kształcie mikrofonu.

Lubisz śpiewać pod prysznicem?? A może twój partner jest niespełnionym wokalistą?? Spraw mu prezent w postaci gąbki do mycia w kształcie mikrofonu. W przerwie między myciem pleców i nóg nie poczuje się jak prawdziwa gwiazda muzyki.

Gąbka w kształcie mikrofonu

Gąbka w kształcie mikrofonu

6. Podgrzewana deska na muszlę klozetową.

Jeśli nie masz ogrzewania w łazience lub chodzisz u babci do wygódki na zewnątrz, zaopatrz się w podgrzewaną deskę na muszlę klozetową o regulowanej temperaturze. Teraz nie będziesz chciał już zejść z kibelka, a czytanie gazety lub surfowanie po internecie stanie się jeszcze przyjemniejsze.

Podgrzewana deska

Podgrzewana deska

5. Dyspenser pasty do zębów

Prosty gadżet, który umożliwi uporanie się z odwiecznym problemem walających się tubek z pastą do zębów po całej łazience. Podobnie jak dyspenser w kształcie nosa do żelu, przyklejamy go do ściany, wciskamy guzik i odpowiednia ilość pasty wypływa wprost na szczoteczkę.

 

Dyspenser do pasty do zębów

Dyspenser do pasty do zębów

4. Ochraniacz do brody

Może i dziwne urządzenie, wygląda trochę jak maska, ale wbrew pozorom w swojej roli sprawdza się doskonale. Oto gadżet mający na celu ochronę włochatej brody przed ogoleniem jej. Produkt jedynie dla mężczyzn.

Gadżet do brody

Gadżet do brody

3. Ręcznik z podziałem na twarz/tyłek

Doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie niezwykłą czystość. Proste rozwiązanie, dwa kolory, dwa napisy – „twarz – tyłek” – od tej pory dzięki temu gadżetowi nie będziesz się nigdy więcej zastanawiać, którą częścią ręcznika ostatnio wycierałeś części intymne, a którą twarz.

Ręcznik dwuzadaniowy

Ręcznik dwuzadaniowy

2. Zasłonka i dywanik z krwią

Chcesz dodać trochę adrenaliny i emocji do swojej łazienki. Zaskocz swoich gości. Kup zasłonkę ze śladami krwi i odegraj scenę z „Psychozy” Hitchcocka. Dołóż do tego dywanik ze śladami krwi, a scena z horroru murowana. Oczywiście zasłonka jak i dywanik są w pełni praktyczne, i służą faktycznie jako część łazienkowego wyposażenia.

Zasłonka z krwią

Zasłonka z krwią

Dywanik z krwią

Dywanik z krwią

 

1. Taśma do czytania

Ten gadżet spełni oczekiwania wszystkich osób, które oddają się procesowi czytania w toalecie lub łazience. Rozwijana taśma pozwoli wam zwolnić ręce w trakcie toaletowego wyciszenia i relaksu. Po skończonym artykule, taśmę wystarczy zwinąć i opuścić toaletę. Gadżet na tyle fajny, że dla niewtajemniczonych osób będzie on niewidoczny.

Taśma do czytania

Taśma do czytania


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

1 Komentarz

  1. Jolka

    8 października 2013 at 10:33

    Gdzie to można kupic?

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *