TOP10: Najdziwniejsze nagie wydarzenia

Nagie zakupy

Są miejsca i momenty gdzie nie należy wstydzić się swojej nagości. Można w ten sposób wiele zyskać, komuś pomóc a przede wszystkim dobrze się bawić. Przedstawiamy najdziwniejsze wydarzenia i sytuacje związane z nagością.

10. Nagie zakupy

Dom Towarowy w Essex wpadł na pomysł jak zareklamować swój interes. Zorganizowano konkurs, w którym do wygrania były vouchery na 145 dolarów. Warunkiem otrzymania nagrody było znalezienie się w pierwszej setce pań, które przyjdą na zakupy w samej bieliźnie. Jak widać chętnych nie zabrakło.

Nagie zakupy

Nagie zakupy

9. Nagi zjazd na sankach

Wydarzenie to miało miejsce w 2011 roku. W tym przedsięwzięciu wzięło udział 13 mężczyzn i 13 kobiet ubranych tylko w majtki i kaski chroniące ich głowy. Mieli za zadanie jak najszybciej zjechać z długiego na 90 metrów zbocza. Towarzyszyło im 17 tys. kibiców. Zwycięzcami zostało trzech pracowników z lokalnego hotelu. Otrzymali oni tytuł Mistrza Świata Nagich Sanek, a także nagrodę pieniężną w wysokości 1000 funtów.  Konkurs w 2011 roku był trzecim z kolei, a co rok organizowany jest nowy.

Nagi zjazd na sankach

Nagi zjazd na sankach

8. Nagie rugby

Każdego roku w Nowej Zelandii spotykają się ze sobą dwie drużyny rugby grając ze sobą kompletnie nago.  Mecz rozpoczyna Nowozelandzkie święto – nagiego dnia.

Mecz rugby na golasa

Mecz rugby na golasa

7. Nagie czytanie

Pamiętacie obiady czwartkowe na dworze Stanisława Augusta Poniatowskiego? Otóż studenci z Worcester College w liczbie 40 osób spotykali się w środowe popołudnia w bibliotece organizując spotkania o nazwie „Half-Naked Half-Hour”, na którym czytali dzieła literackie nago. Pierwsze nagie czytanie miało miejsce w 2009 roku, studenci chcieli w ten sposób urozmaicić nudne powtarzanie materiałów do egzaminu w bibliotece. Niestety, pewnym ludziom pomysł się nie spodobał i nakazano im zaprzestać tych praktyk, grożąc wydaleniem ze studiów.

Nagie czytanie

Nagie czytanie

6. Jazda na waleta kolejką górską

W 2010 roku ponad stu ludzi zrzuciło swoje ubrania i udało się pojeździć kolejką górską w Wielkiej Brytanii, aby zebrać pieniądze dla szpitala, ustanawiając przy tym nowy rekord świata. W przedsięwzięciu brały czynny udział dokładnie 102 osoby.  Zebrano ponad 22 tys. funtów.

Charytatywny przejazd golasów

Charytatywny przejazd golasów

5. Zapasy w błocie

W lutym we wschodniej części Japonii zbierają się nadzy panowie, w zimnym błotnistym stawie w celu stoczenia pojedynków w zbiorowych zapasach. Jest to tradycja związana z plonami. Błoto jest uważane za symbol szczęścia, a jego obecność jest zwiastunem dobrych zbiorów ryżu.

Zapasy w błocie na nago

Zapasy w błocie na nago

 4. Nagie strzyżenie

W Sydney, Polak imieniem Wojciech otworzył fenomenalny zakład fryzjerski, w którym to pracownice zakładu oferują strzyżenie topless. Jak widać na zdjęciu oferta salonu jest imponująca. Salon stał się niezwykle popularny, a na strzyżenie należy zapisywać się dużo wcześniej.

Zakład fryzjerski z obsługą topless

Zakład fryzjerski z obsługą topless

Nagie fryzjerki

Nagie fryzjerki

 

3. Nagi ślub przed 250 gośćmi

Pisaliśmy o nim już Tutaj. Pewna para Australijczyków postanowiła pobrać się w stroju Adama przed obliczem 250 zebranych gości.  Jedyną rzeczą, jaką założyli na tym weselu były ich obrączki. Panna Ellie Barton nosiła białą namalowaną „suknię” (czytaj majtki). A jedyną prawdziwą rzeczą, którą naprawdę nosiła poza bukietem był długi biały welon. Pan młody – Phil Hendicott dzierżył czarny kapelusz, który zakrywał strategiczne miejsce mężczyzny. Ślub odbył się rankiem, relację na żywo prowadziło radio, które docierało do setek Australijczyków.

Nagi ślub

Nagi ślub

2. Goła jazda rowerem

Fani nagiej jazdy na rowerze zbierają się co roku w Filadelfii na „Philly Naked Bike Ride” by promować jazdę rowerem, dbając jednocześnie o środowisko.  Co roku w wydarzeniu biorą udział setki nagich rowerzystów. Część osób bywa całkowicie roznegliżowana, część bywa okryta bielizną lub strojami kąpielowymi, a jeszcze inni malunkami na ciele. Trasa przejażdżki wiedzie kilka kilometrów przez całe miasto.

Jazda rowerem na nago

Jazda rowerem na nago

1. Naga siłownia

W Hiszpanii otworzono specjalną siłownię dla nudystów Easy Gym. Na pomysł wpadnięto po tym jak zauważono, że raz w miesiącu na dwóch lokalnych basenach oferowano nagie dni dla wszystkich pływających. O dziwo, taka forma pływania na basenie znalazła wielu chętnych. Idąc tym tropem otworzono siłownię dla golasów. O ile podziwianie w trakcie ćwiczeń umięśnionych i wyrzeźbionych pań lub panów może być miłe dla oka, o tyle podziwianie osób chcących zgubić nadmiar sadełka już chyba nie koniecznie.

Easy Gym - siłownia dla nudystów

Easy Gym – siłownia dla nudystów


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

1 Komentarz

  1. Anka

    3 stycznia 2014 at 12:40

    Kila rzeczywiście ciekawych pomysłów. Poza ostatnim. Siłownia nic a nic do mnie nie przemawia.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *