TOP10: Najlepsze materace do spania

Coppia

Materac to podłoże na którym spędzamy kilka czy kilkanaście godzin na dobę. Czyni to więc go bardzo ważnym wyposażeniem sypialni, które ma ogromny wpływ na komfort leżenia i spania. To od materaca zależy czy wyśpimy się wygodnie, czy rano wstaniemy wypoczęci i czy nasz kręgosłup odpręży się przez noc.

Poniżej ranking najwygodniejszych, najzdrowszych czyli najlepszych materacy do spania, które oferuje polski producent Materace Koło.

10. Space 1000 – materac kieszonkowy z lateksem i pianką termoelastyczną.

Jego wyjątkowość to specjalny pokrowiec Outlast w którym zastosowano technologię opracowaną dla NASA w celu ochrony astronautów przed wahaniami temperatury. Pokrowiec daje nam zrównoważony mikroklimat, a lateks i pianka termoelastyczna niesamowitą wygodę leżenia.

materace-piankowe (6)

9. Mystazja – materac kieszonkowy z siedmioma strefami twardości i lateksem. Ten model posiada masującą piankę termoelastyczną, która zapewnia nam relaksujący sen. Doceniło go już wielu klientów, ceniących sobie wysoki komfort spania i właściwości odprężające.

materace-piankowe (5)

8. Ewelina – materac piankowy z lateksem Talalay Memory , który współgra z ciepłem naszego ciała.

Materac jest bardzo wygodny. Przewiewny, fajnie współgra z ciałem leżącego i podpiera kręgosłup właściwie, dając uczucie pełnego relaksu.

materace-piankowe (9)

7. Medivis Lux 25 – materac termoelastyczny ma wyjątkowe właściwości redukcji nacisku materaca na ciało śpiącego, równomiernie rozkładając nacisk ciała na powierzchnię materaca.

Wysoka pianka termoelastyczna dopasowuje się pod kształt i ciepło naszego ciała dając całkowicie indywidualna strefę komfortu. Dobry także dla par.

materace-piankowe (4)

6. Medivis Lux XL – materac piankowy w aktywny sposób zmienia swoją twardość. Pod wpływem temperatury osoby leżącej pianka wypełnia i odwzorowuje kształt ciała, niezależnie od jego wzrostu lub ciężaru. Materac ten posiada właściwości ortopedyczne. Warto dodać, że w piance nie rozwijają się roztocza, także model ten z powodzeniem przyda sie alergikom.

materace-piankowe (1)

5. Sueno Luxus – materac lateksowy wykonany w technologii Talalay , czyli jest wulkanizowany na bazie naturalnej żywicy. Materac oddycha, nie ma szans by się na nim przegrzać. Ten lateks jest bardzo trwały, ma właściwości ortopedyczne, daje gwarantowane wygodne spanie każdej nocy. Super także dla dwóch śpiących i osób ważących powyżej 100 kilogramów

big_materace-lateksowe-sueno-luksus

4. Sueno Vital to materac lateksowy z lateksem Talalay, a więc najwyższa jakość podłoża do leżenia. Tu zastosowano 5 stref twardości poprzez konturowanie lateksu. Wpływa to na lepsze podparcie całego ciała, w szczególności najbardziej wrażliwych partii, jak: kark, plecy i biodra. Idealny dla alergików, dla par i osób z chorym kręgosłupem.

materace-piankowe (2)

3. Venus Talalay – materac kieszonkowy z połączeniem wysokogatunkowych sprężyn kieszonkowych z lateksem memory. Materac łączy dwa rodzaje podłoża: sprężyny kieszonkowe i płyt lateksu Talalay. Daje to super komfort, idealne podparcie kręgosłupa i zdrowy przewiewny sen.

materace-piankowe (7)

2. Czar Nocy Talalay – materac kieszonkowy z lateksem Talalay. Luksusowy materac, który łączy zalety bardzo dużej ilości sprężyn kieszonkowych z lateksem Talalay Memory. Duża ilość sprężyn na m2 wpływa znacznie na komfort leżenia. Materac reaguje na każdy nacisk odpowiednio dopasowując się pod niego. Płyty lateksowe bezpośrednio stykają się z ciałem i reagują na ciepło oraz ciężar. Takie połączenie dwóch różnych podłoży tworzy specyficzną strefę komfortu, która indywidualnie współgra z leżącym, bez względu na wagę, naszą wysokość czy defekty układu kostnego.

materace-piankowe (8)

1. Medivis Talalay – materac lateksowy. Mercedes wśród materacy!!! Wykonany w technologii Talalay memory, bardzo szybko dostosowuje się do temperatury ciała, tym samym powodując większy komfort i szybkie zaśnięcie. Lateks Talalay memory reaguje znacznie szybciej na ciepło ciała niż tradycyjne pianki termoelastyczne. Materac oddycha.

Posiada właściwości ortopedyczne. Osoby z problemami zdrowotnymi będą zachwycone spaniem na tym modelu, podpiera on właściwie kręgosłup, daje wytchnienie napiętym mięśniom. Zmniejsza nacisk na mięśnie i naczynia krwionośne podczas snu. Znakomita redukcja nacisku równomiernie rozkłada ciężar na powierzchni materaca. Polecany dla dwóch śpiących. Zmiany pozycji jednej osoby nie wpływają na drogiego leżącego.

materace-piankowe (3)

Dobry dla alergików i także dla tych, którzy pocą się w nocy.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *