TOP10: Gadżety dla mężczyzny

glowne

Facetom przypisuje się szczególne zamiłowanie do majsterskowania i różnego rodzaju gadżetów. Niezależnie czy będzie to zaawansowany technologicznie gadżet, czy proste urządzenie, ba! Brelok nawet – radość mężczyzny jest bezcenna. Najlepiej oczywiście dobierać odpowiednie urządzenia do zainteresowań samca. Postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej ciekawym gadżetom, które mogą być świetnym prezentem. Lista została przygotowana w ten sposób, aby propozycje były dość urozmaicone, tak aby każda z kobiet mogła znaleźć inspirację, natomiast każdy facet który tu trafi, odnalazł coś dla siebie. Zaczynamy!

1. Budzik Snajpera

Pozycja przypadnie do gustu śpiochom, na których nie działa już konwencjonalny budzik. Aby wyłączyć ustawiony alarm, trzeba oddać celny strzał do tarczy na budziku – a jak wiadomo wymaga to chociaż odrobinę koncentracji. Budzik Snajpera jest bardzo skuteczny i praktyczny. Ma też fajną opcję z nagrywaniem własnych dźwięków do alarmu.

2. Dron latający Hubsan X4 H107C

Latające drony stały się obecnie dosyć powszechną zabawką, służącą wyłącznie do rozrywki. Model tego drona został wyposażony w kamerę HD, dzięki której możemy nagrywać materiał z lotu. Dron charakteryzuje się również miniaturowymi rozmiarami i bardzo solidnym wykonaniem. Posiada dosyć spory 100 m zasięg lotu. Gratka dla wiecznych chłopców drzemiących w dorosłych facetach.

top-1

3. Głośnik żarówka bluetooth PLAYBULB SMART Color

To całkiem nowatorski pomysł, który polegął na umieszczeniu wysokiej jakości głośnika w żarówce. Dzięki niemu możemy dosłownie „wkręcić się” na każdą imprezę. Głośnik obsługiwany jest przez darmową aplikację na urządzenia mobilne. Żarówka świeci na kilka sposobów, różnymi kolorami – w zależności od funkcji jaką ustawimy.

4. Kamera sportowa SJCAM

Praktycznie każdy facet uprawia jakiś sport lub ma ulubione zajęcie outdoorowe. Polecamy kamery SJCAM, ponieważ są one tańszym odpowiednikiem GoPro o bardzo zbliżonych parametrach. Kamery są odporne na wszystkie niekorzystne warunki włącznie z wodą i błotem. Do każdej dołączony jest komplet mocowań np. na kask lub nadgarstek. Kamery nagrywają i robią zdjęcia w wysokiej rozdzielczości HD.

top-2

5. Lodowaty Kufel

Jeżeli Twój facet z łakoci lubi najbardziej piwo, jak na każdego prawdziwego mężczyznę przystało – polecamy lodowaty kufel. Osobiście twierdzimy że przebija on wszystkie gadżety dla mężczyzny. To może być najważniejszy obiekt w Waszym domu – szczególnie w upalne wieczory, po pracy, po ciężkim tygodniu. Kufel o pojemności 600ml wypełniony jest żelem, który zamarza po włożeniu do zamrażalnika. Doskonale chłodzi piwo.

6. Pilot WiFi Orvibo Allone Black

To małe sprytne urządzenie to centrum sterowania i zarządzania całym domem. Dzięki Orvibo i sieci WiFi, można zaprogramować praktycznie wszystkie urządzenia RTV i AGD w domu, które posiadają moduł sieci bezprzewodowej. Typowy facet może zaprogramować konsolę tak, aby włączyła się gdy ten przygotowuje pochrupkę, lub żeby telewizor lub tuner zaczął nagrywać film lub dany program w TV. Gdy wchodzimy do domu, witać nas może również nasza ulubiona piosenka.

top-3

7. Smartphone Projector 2.0

Wielu facetów marzy o własnym kinie domowym. To może w dużej mierze spełnić każdego z nich. Mały tekturowy projektor wykorzystuje optykę do rzucania obrazu ze smartfona wprost na ścianę. Film musi być jednak puszczany w przyciemnionym pomieszczeniu. Rzut obrazu na ścianę musi być również odpowiednio daleko. Dużym plusem urządzenia jest to, że można je zabrać w podróż, zamiast taszczyć ze sobą laptopa. Typowy gadżet dla mężczyzny.

8. Zestaw Wirtualnej Rzeczywistości na smartfona

Urządzenie wykorzystuje darmową aplikację na smartfony, dzięki której możemy pobierać różne wymiary, mapy i światy prezentowane w wirtualnej rzeczywistości. Do działania potrzebny nam jest jednie smartfon, który umieszczamy w urządzeniu. To świetna zabawa na długi czas. Dodatkowo dzięki zestawowi możemy oglądać również specjalne filmy trójwymiarowe, które są ciągle aktualizowane na specjalnym kanale YouTube (Slide by Side 3D).

top-4
9. Otwieracz do piwa cal. 50

To porządny, 100% męski gadżet. Otwieracz do piwa, a właściwie pocisk kalibru 50 z funkcją otwierania butelek. To prawdziwa łuska zneutralizowanego pocisku. Zastanów się ile zyska Twój facet w oczach swoich kumpli. Stwierdzą że jest tak męski, że jego włosy na klacie, mają własne włosy na klacie.

10. MiPosaur

To wysoko rozwinięta zabawki o zaawansowanej technologii. Jesteśmy przekonani, że każdy facet marzy o zabawie profesjonalnym robotem. MiPosaur może być sterowany na 3 sposoby: gestami, specjalną kulą oraz przez smartfona. To co w nim zaskakujące to zmienny charakter i zalążki własnej osobowości.

top-5


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

1 Komentarz

  1. Maurycy

    4 sierpnia 2017 at 12:34

    Mam ten otwieracz do piwa i naprawdę go lubię, bo interesuje się militariami, a piwko? Wiadomo 🙂

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *