TOP 10: powody, dla których nie możesz opuścić Up To Date Festival

night club party festival dj with crowd of people

Są takie miejsca i takie wydarzenia, których po prostu nie wypada przegapić – szczególnie, jeśli jesteś żywo zainteresowany ich tematyką. Dla fanów muzyki to zazwyczaj letnie festiwale. Jednym z tych, na których trzeba być, jest Up To Date Festival. Co sprawia, że jest wyjątkowy i dlaczego musisz tam być?

1. Imprezowy początek jesieni

Tegoroczna edycja Up To Date Festival zaplanowana została na 8 i 9 września. To doskonała okazja, żeby w doborowym towarzystwie i w rytmie najlepszej muzyki zainaugurować jesienny sezon imprezowy. Wciąż ciepło, choć dzień już nie taki długi… co oznacza, że nocna impreza potrwa dłużej!

2. Białystok – miasto nieodkryte

Stolica województwa podlaskiego rzadko jest turystom po drodze. Dlatego też wyjazd na Up To Date Festival może stać się świetną okazją, by odkryć to miasto. Imponujący Pałac Branickich z XVIII w., Białostockie Muzeum Wsi czy Centrum im. Ludwika Zamenhofa – w Białymstoku nie sposób się nudzić!

3. Trzy sceny tematyczne

Wydarzenia muzyczne na Up To Date Festival odbywają się w ramach trzech sekcji tematycznych. Na Stadionie Miejskim ulokowane zostały dwie sceny – Technosoul oraz scena T-Mobile Electronic Beats. Opera i Filharmonia Podlaska będą zaś gospodarzem Centralnego Salonu Ambientu. Możesz więc wybrać te wydarzenia, które najbardziej odpowiadają Twoim muzycznym gustom.

4. Świetny line-up

Zróżnicowany line-up to cecha charakterystyczna Up To Date Festival. Organizatorzy od początku istnienia tej imprezy stawiali na różnorodność, oryginalność i łączenie stylów, a co może ważniejsze – nigdy nie obawiali się dawać szansy młodym artystom. Dlatego też obok znanych nazwisk, jak Abdulla Rashim czy O.S.T.R., pojawią się też mniej znani muzycy – np. Piernikowski, raper z Wybrzeża.

5. Luźna atmosfera

Jeśli chcesz na maksa się wyluzować, spędzenie weekendu na Up To Date Festival to doskonały pomysł. Lans i snobizm spotykane czasem na wielkich i znanych imprezach nie mają wstępu do Białegostoku. Tutaj wszyscy bawią się swobodnie i nie przejmują się konwenansami.

6. Specjalny projekt O.S.T.R.

Znany łódzki raper O.S.T.R. przygotowuje na Up To Date Festival unikatowy, jedyny w swoim rodzaju premierowy projekt. Szczegóły trzymane są w tajemnicy! Jeśli ta wiadomość rozpaliła Twoją wyobraźnię, musisz ruszać do Białegostoku!

7. Gwarancja jakości od Electronic Beats

Up To Date Festival objęła swoim patronatem marka T-Mobile Electronic Beats. A musisz wiedzieć, że nie szafują oni swym firmowym znakiem – wybierają tylko te imprezy, na których pojawiają się najciekawsi artyści i które są synonimem świetnej zabawy. Tak jest właśnie w Białymstoku!

8. Okazja poszerzenia horyzontów

Nazwiska zaproszonych na Up To Date Festival artystów niewiele Ci mówią? To żaden problem – potraktuj ten weekend jako doskonałą okazję na poszerzenie swoich muzycznych horyzontów. Na Twojej playliście po tych dwóch dniach zagoszczą nowi świetni artyści – doceń to bogactwo!

9. Precz z tandetą!

Organizatorzy Up To Date Festival nie znoszą kiczu, tandety i tanich rozwiązań. Dlatego też stawiają na najwyższej jakości wysmakowany design odznaczający się minimalizmem i prostotą, przyprawiony podlaskim folklorem. To będzie bardzo estetyczny weekend. Chyba nie chcesz go przegapić?

10. Podlaska kuchnia

Warto wykorzystać wypad do stolicy Podlasia także po to, by spróbować tutejszej kuchni. Czerpie ona wiele ze wschodnich tradycji, widać tu też inspiracje tatarskie. Koniecznie skosztuj babki ziemniaczanej, kindziuka oraz kołdunów. Niebiańska uczta!

ruchu


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *