Skuteczne i bezpieczne zamykanie naczynek metodą Veinwave

sunblock-skincare-healthy-skin-heart-161608

Rozszerzone naczynka nie wyglądają estetycznie. Pojawiają się najczęściej na twarzy, ale również na innych częściach ciała. Są jednak skuteczne sposoby, aby zmniejszyć ich widoczność lub całkowicie je wyeliminować. Jedną z nich jest Veinwave. Na czym polegają zabiegi Veinwave i kiedy sprawdzają się najlepiej?

Teleangiektazje, czyli poszerzone naczynka krwionośne, które nazywane są też „pajączkami naczyniowymi”, leżą bezpośrednio pod skórą i w przypadku poszerzenia stają się one bardziej widoczne. Ich czerwonawa czy sinoniebieskawa barwa nie wygląda zbyt dobrze na tle jaśniejszej skóry, dlatego też najczęściej chcemy się ich pozbyć.

W sprzedaży znajdziemy obecnie wiele różnych kosmetyków, których celem jest zamykanie naczynek oraz zapobieganie ich ponownemu poszerzaniu się, ale nie są one w stanie zapewnić tak dobrych rezultatów, przynajmniej nie krótkoterminowo. O wiele lepszym wyborem są specjalne zabiegi medycyny estetycznej, które są znacznie skuteczniejsze i ich efekt widoczny jest od razu.

Jednym z coraz popularniejszych zabiegów na poszerzone naczynka jest Veinwave. Dzięki tej metodzie można komfortowo pozbyć się naczynek z różnych partii ciała oraz z twarzy. Także Veinwave znajduje zastosowanie w przypadku leczenia trądziku różowatego.

Urządzenie do zabiegu Veinwave wykorzystuje kontrolowane dawki energii wysokiej częstotliwości RF, która potrafi skutecznie zamykać drobne naczynka krwionośne poprzez zjawisko termokoagulacji. W przeciwieństwie do zabiegów IPL, laserowych czy elektrokoagulacji efekt końcowy jest natychmiastowy, nie ma bolesności, ryzyka poparzeń oraz blizn. U większości osób wystarczy tylko jeden zabieg, aby uzyskać zamierzone efekty. W trakcie jednej sesji można zamknąć do 100 cm poszerzonych naczynek.

Zatem wtedy, gdy interesuje cię skuteczne zamykanie naczynek Lublin czy w innym mieście, sprawdź gabinety, które oferują zabiegi z wykorzystaniem metody Veinwave. Cena zamykania naczynek tą metodą wynosi od 200 do 700 złotych za jedną partię ciała lub za twarz.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *