Prezentacja firmy – gdzie zamówić nagranie lektorskie?

microphone-5046876_1920

Atrakcyjna prezentacja firmy w formie nagrania umieszczonego na jej stronie internetowej lub w mediach społecznościowych może być jej nowoczesną wizytówką. Aby przygotować taki materiał, potrzebna będzie nie tylko grafika i treść – potrzebny będzie też lektor. Tutaj z pomocą przychodzą banki głosów.

Prezentacja firmy – dlaczego warto ją przygotować?

Reklama to dźwignia handlu. Nie musi mieć ona jednak formy spotu reklamowego. Alternatywnym rozwiązaniem jest prezentacja firmy, która łączy w sobie elementy marketingowe z informacyjnymi. Prezentacja firmy najczęściej ma formę filmu reklamowego, który jest uzupełniony o udźwiękowienie. Można również umieścić w niej treść, na przykład w formie opisu produktów czy usług firmy. Aby prezentacja była profesjonalna, nie powinna być niema. Tutaj sam dźwięk, na przykład muzyka, to jednak za mało, by uzyskać atrakcyjny efekt. Doskonałym wyborem będzie lektor – osoba, która odczyta najważniejsze informacje w prezentacji.

Jak znaleźć lektora do prezentacji firmy?

Wbrew pozorom, wyszukanie lektora, który przygotuje nagranie do prezentacji firmy, wcale nie jest skomplikowane. Aktualnie można znaleźć go również w internecie. Tutaj z pomocą przychodzą serwisy określane jako bank głosów – są to strony internetowe, na których można znaleźć bazy głosów lektorów. Zawierają one próbki głosów lektorskich w formie nagrań – wystarczy tylko nacisnąć na odpowiedni przycisk, aby uruchomić próbkę. Nie trzeba się rejestrować i płacić – to powoduje, że właściwego lektora można znaleźć jeszcze łatwiej. W bankach głosów można znaleźć znanych lektorów, których głosy można rozpoznać od zaraz. Również dostępne są głosy mniej rozpoznawalne, ale za to tańsze. Często jest to ponad setka różnych osób, dlatego można wśród nich bez problemu znaleźć taką, która sprawdzi się w realizacji danego projektu. W wyszukaniu właściwego lektora pomagają także specjalne filtry, wyszukiwarki.

Jak zamówić nagranie przez internetowy bank głosów?

Jeżeli chcesz zdecydować się na zamówienie lektora z serwisu takiego jak bank głosów powitania.pl, teraz można zrobić to naprawdę bardzo łatwo. Banki głosów działają przy studiach nagraniowych, dlatego wtedy, gdy chce się zamówić odpowiednie nagranie, można zrobić to od ręki – także przez internet. Aby zamówić nagranie do prezentacji firmowej, wystarczy tylko wybranie lektora, a potem skontaktowanie się ze studiem nagraniowym. Należy przekazać wtedy treść, jaka ma zostać nagrana, studio skontaktuje się z lektorem i zrealizuje razem z nim projekt. Często można otrzymać nagranie nawet w ciągu 24-48 godzin!


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *