Prezent dla ukochanej na walentynki

heart-1787863_1920

Walentynki uchodzą za komercyjne święto, a wiele par w ogóle ich nie obchodzi, bo przecież miłość okazuje się przez cały rok. Trudno się z tym nie zgodzić, ale atmosfera święta zakochanych skłania do wykonania jakiegoś miłego gestu. Można przecież powiedzieć „nie” tonom serduszek zalewającym centra handlowe i kinom pękającym w szwach, a 14 lutego spędzić zupełnie niestereotypowo.

Voucher – pomysł na prezent dla dziewczyny i dla żony

Klasyczne upominki walentynkowe, jak czekoladki, biżuteria czy kwiaty, na pewno ucieszą każdą kobietę – w końcu liczy się sam gest. Nie są to jednak najlepsze opcje dla tych, którzy lubią zaskakiwać swoje wybranki. Panowie wystrzegający się monotonii powinni pomyśleć nad prezentem w formie przeżyć, dostępnym nawet przy ograniczonym budżecie, a sprawiającym o wiele większą radość niż nawet najbardziej wyszukane podarunki. Idealny prezent na walentynki dla niej zaspokaja niematerialne potrzeby, a tym samym dowodzi, że facet dostrzega indywidualność swojej dziewczyny czy żony. Nadaje się dla kobiety w każdym wieku, niezależnie od tego, jaką ma osobowość i czym się interesuje. Dla ukochanej, która potrzebuje relaksu, można wybrać masaż tajski, dla pasjonatki gotowania – warsztaty kulinarne, dla miłośniczki mody – zakupy z profesjonalną stylistką. Prezenty w formie przeżyć spełniają marzenia, odkrywają pasje i inspirują. Świetnie sprawdzają się zwłaszcza vouchery na kursy (nurkowania, squasha, gry na gitarze itp.), które mogą stać się początkiem długotrwałej przygody.

Walentynki nad morzem, w dużym mieście i… w chmurach

Prezent na walentynki w formie vouchera to rozwiązanie, które zyskuje rzesze zwolenników, bo daje możliwość wyboru tylu oryginalnych opcji, jest charakterów i temperamentów. W walentynki dużą popularnością cieszą się randki w wykwintnych restauracjach i wyjazdy. Noc w uroczym hotelu nad morzem albo dzień w SPA, degustacja piwa albo indyjska kolacja – 14 lutego to idealny termin, by zrobić niespodziankę ukochanej, proponując jej którąś z tych atrakcji. Jeśli jednak nie jest romantyczką, można wybrać dla niej coś innego, np. naukę samby brazylijskiej, wspinaczkę po ściance z instruktorem lub wizytę w escape roomie. Dzięki voucherom udaje się zachwycić nawet naprawdę szalone i żądne wrażeń dziewczyny – takie na pewno w walentynki chętnie wybrałyby się na lot widokowy szybowcem albo skok ze spadochronem, a to można zapewnić im bez wychodzenia z domu, kilkoma kliknięciami myszy.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *