Poznaj 5 najciekawszych pomysłów na zaręczyny – wykaż się inwencją!

Handsome elegant guy is proposing to his beautiful girlfriend, giving her roses and smiling while they having a romantic date at home

Zaręczyny to niezwykle ważne wydarzenie w życiu każdego mężczyzny. Przede wszystkim jest to wydarzenie stresujące, bowiem od tego jednego dnia, od tej jednej chwili, zależy całe jego przyszłe życie. Od dłuższego czasu chodzi za Tobą myśl, aby oświadczyć się wybrance serca, ale po pierwsze zżera Cię trema, a po drugie kompletnie nie masz pomysłu na to, w jaki sposób tego dokonać? Z jednej strony mówi się, że nie ma większego znaczenia, jak przebiegną oświadczyny, gdzie się odbędą i jaki pierścionek z tej okazji wręczysz ukochanej, bo jeśli Cię kocha i chce z Tobą być, zawsze powie „tak”, niezależnie od okoliczności. Z drugiej strony jest to przełomowy dzień w życiu każdej pary, który w szczególności kobiety chcą wspominać z rozrzewnieniem, dlatego też niejednokrotnie po cichu oczekują od swojego przyszłego męża, że ten wykaże się inwencją i w jakiś sposób je pozytywnie zaskoczy. Już teraz sprawdź, jak to zrobić!

 

Po pierwsze… szczegółowa analiza!

Pomysłów na naprawdę niebanalne zaręczyny jest całe mnóstwo – Internet aż pęka od nich w szwach. Jest tylko jedno „ale”. Nie każdy z owych pomysłów, choćby najbardziej niecodzienny i budzący podziw, będzie tym, który spodoba się Twojej ukochanej. To, co przygotujesz, musi w pełni wychodzić naprzeciw zarówno Twoim, jak i jej potrzebom. Klasyczne oświadczyny w stylowej restauracji, przy dźwięku skrzypiec i widowni złożonej z pozostałych gości?

Tak, jeśli wiesz lub przynajmniej podejrzewasz, że przyszła narzeczona marzy o czymś takim. Jeżeli natomiast jest ona kobietą wyjątkowo skrytą i nieśmiałą, taka sytuacja może wprawić ją w niemałe zakłopotanie. Musisz liczyć się z tym, że być może kiedyś wypomni Ci tę wątpliwą niespodziankę, a dokładniej to, że tak naprawdę w ogóle jej nie znasz i nie wiesz, co lubi, a co ją przeraża. Może zatem iście romantyczne zaręczyny w ustronnym miejscu, np. na leśnej polanie lub po prostu w domowym zaciszu, przy blasku świec? W pierwszym z wymienionych przypadków to się może udać. Niekoniecznie zaś spodoba się dziewczynie, która uwielbia adrenalinę – uwielbia, gdy zawsze dzieje się wokół niej coś ekscytującego. Koniecznie zatem dobrze przemyśl kwestię tego, gdzie i jak się oświadczyć, biorąc pod uwagę upodobania kobiety, którą pragniesz poślubić.

1. Zagraniczne zaręczyny

Twoja ukochana zawsze marzyła o tym, aby zwiedzać świat? A może nawet wiesz, gdzie chciałaby pojechać, ale jakoś do tej pory zawsze brakowało Wam czasu i pieniędzy na realizację planów podróżniczych? Rzym, Paryż, Wenecja, a może Praga? Wyjątkowo fascynujących lokalizacji jest sporo i co więcej, np. weekendowy wyjazd nie musi wiązać się z dużymi kosztami. Odpowiednio wcześniej sprawdź połączenia i ceny biletów. I co równie istotne, upewnij się, że Twoja kobieta będzie miała w tym czasie wolne od pracy!

2. A może… polskie morze?

Jeśli koszt zagranicznego wyjazdu jest dla Ciebie czymś nie do przeskoczenia lub np. lot samolotem z różnych przyczyn nie wchodzi w grę, równie efektownie możesz się oświadczyć na rodzimym gruncie. Romantyczne oświadczyny nad brzegiem morza o zachodzie słońca? Na szczycie góry lub nad malowniczym mazurskim jeziorem? Zorganizuj krótki wyjazd i przygotuj wszystko tak, aby Twoja ukochana nie domyśliła się niczego do ostatniej chwili. Niech sądzi, że to zwykły wypad w ramach weekendowego odpoczynku, a zaskoczenie będzie tym większe!

3. Zaręczyny ekstremalne

Twoja kobieta zawsze chciała polecieć balonem? A może pragnie skoczyć na bungee lub ze spadochronem? Oświadczyny w tak wyjątkowych okolicznościach nie mogą się nie udać! Nie dość, że spełnisz jej ekstremalne marzenia, to jeszcze usłyszysz najważniejsze „tak” w swoim życiu!

4. Pierścionek z brylantem, szczególne miejsce i data…

Zaręczynowy pierścionek z brylantem to absolutna klasyka, która nigdy się nie znudzi i nie wyjdzie z mody. Brylant nie musi być wcale wielki – ważne, aby był autentyczny. A do tego specjalne, ważne dla Was miejsce i data, jak np. miejsce i data pierwszej randki lub innego ważnego wydarzenia dla Waszego związku. Twoja kobieta z pewnością doceni to i wzruszy ją fakt, że pamiętałeś…

5. Niech inni widzą!

Chcesz podzielić się swoimi planami i szczęściem z innymi? Niecodziennym pomysłem na oświadczyny jest zadanie tego najważniejszego pytania poprzez np. radio lub za pośrednictwem billboardu. Oczywiście, aby się udało, musisz dopracować plan w najmniejszych szczegółach. Możesz poprosić o pomoc kogoś zaufanego – kogoś, kto potrafi dochować tajemnicy, bo nie ma nic gorszego niż spalona niespodzianka. Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki, abyś usłyszał wymarzone „tak”!


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *