TOP10: Niezwykłe bary na dachach hoteli

10. Sky Bat Bangkok

Od panoramy z wieżowca w Bangkoku poprzez romantyczny Canal Grande w Wenecji, światła neonów w Tokio, do zorzy polarnej na Islandii. Te piękne widoki możesz ujrzeć już podczas pierwszej wizyty w hotelowym barze. Przybliżymy Wam 10, które naprawdę warto zobaczyć.

10. Lobby Bar i taras w B.O.G Hotel, Bogota

Widok z tarasu na dachu B.O.G to piękna opowieść o miejscu. Wielowiekowe place
i kościoły, które wygodnie sadowią się między wieżowcami ze szkła i błyszczącymi centrami handlowymi. Do tego dodajmy zielone góry w oddali. Ot i cała sceneria, która sumuje emocje i sprzeczności w tej tętniącej życiem metropolii Ameryki Łacińskiej.

1 BOG

9. Flair w hotelu Ritz-Carlton, Shanghai Pudong

Flair wznosi się na 58. piętrze szanghajskiego Ritz-Carltona. Oferuje dwupoziomowy odkryty taras z widokiem na pobliski charakterystyczny krajobraz: m.in. dużą kulę Oriental Pearl Tower. Menu lokalu może nasz uraczyć azjatyckim tapas barem i świeżymi owocami morza. P.S. ceny są kosmiczne.

2. Flair

8. Bar 54 w Hyatt Times Square w Nowym Jorku

Otwarty na początku tego roku, został umiejscowiony na 54-piętrze hotelu Hyatt. Salon jest teraz najwyżej położonym barem na dachach Nowego Jorku.

3 BAR 54

7. Ozone Bar w Hotelu Ritz-Carlton w Hongkongu

Bar umiejscowiony został na 118. piętrze bajecznego Ritz-Carlton. Ozone pretenduje do tytułu najwyżej usytuowanego baru na świecie. Zajęcie miejsca przy stoliku w tak ekskluzywnym miejscu, lub wyjście na taras by napawać się powiewem nocnego powietrza i widokiem na migotający Victoria Harbour, może zawrócić w głowie każdemu.

4 OZone Bar

6. Monkey Bar w 25 hours Bikini w Berlinie

Ten bar nie został nazwany „monkey” bez powodu. Widok z baru roztacza się na pobliski ogród zoologiczny, zatem istnieje duża szansa na zobaczenie skaczących małp podczas kiedy popijacie swojego drinka. Lista koktajli jest humorystycznym nawiązaniem do małpiego gatunku, czy też małpiej tematyki. Z oferty można wybrać m. in. koktajl: King Kong, wykonany z domowej roboty rumu z Gwatemali, wanilii, czekolady i wiśniowej nalewki.

5 Monkey Bar

5. Settimo Cielo w Bauer Il Palazzo, Wenecja

Settimo Cielo mieści się na siódmym piętrze w eleganckiej Bauer Il Palazzo . Znajduje się tam wspaniały taras z przepięknym widokiem na miasto i Grand Canal.

6. Settimo Cielo

4. Tramont Bar taras na Noi Vitacura, Santiago

Cieszą się opinią najlepszego dachu-tarasu w mieście. Jest to obiekt, który w pierwszej kolejności może poszczycić się doskonałym designem. Budynek przy Noi Vitacura oferuje taras widokowy z 360 stopniową panoramą całego miasta z monumentalnymi Andami w tle.

7 Tramont Bar

3.Northern Lights Bar przy Ion Luxury Hotel, Islandii

W Northern Lights najważniejsze co możesz zobaczyć to spektakularne zjawiska naturalne. Nawet wtedy, gdy zorza polarna nie wejdzie do gry, ogromne okna zapewniają wspaniałe widoki na pokryte pola zastygłej lawy zielonym mchem.

8 Northern Lights Bar

2. New York Bar w hotelu Park Hyatt w Tokyo

Jest to bar rozsławiony swym udziałem w filmie “Między słowami” i tego roku świętuje swoje 20ste urodziny. Napawaj się blaskiem przecudnych neonów spoglądając w dół na Shinjuku, jednak jeśli nie chcesz uiszczać 22 dolarowej opłaty, najlepiej dotrzeć na miejsce przed 8 wieczorem.

9 New Yor Bar

1. Sky Bar, Hotel Lebua, State Tower, Bangkok

Ten bar to najwyżej położony sky bar na świecie, znajduje się na 63 piętrze holelu Lebua. Może pochwalić się wieloma zaletami pomimo, że nie zagrał głównej roli w Kac Vegas.

10. Sky Bat Bangkok


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *