TOP10: Najgłupsze tatuaże na czole

logo tatuaż na czole

Tatuaże zdobią nasze ciała, są formą przekazu naszych idei, myśli czy wyrazem naszej osobowości. Tatuaż mówi dużo o człowieku. Mężczyzna z dużym karkiem dzięki tatuażom chce wyglądać groźniej, dziewczyna z subtelnym tatuażem bardziej seksy i zmysłowo. Są też tacy, którzy w swoim przekazie są zbyt dosłowni i robią sobie tatuaż w bardzo widocznych miejscach. Oto najgłupsze tatuaże na czole.

10. J…ć sąd

Zaczniemy od Polski. Pewien więzień imieniem Piotr otrzymał wychodząc na wolność prezent od dyrektora więzienia, w postaci możliwości usunięcia niezwykle udanego tatuażu jaki wykonał sobie na czole. Co widać na filmie, widniał na nim tekst obrażający wymiar sprawiedliwości. Nie wiemy jak potoczyły się dalsze losy pana Piotra odsiadującego wyrok w Trzebnicy. Mamy nadzieję, że po udanym zabiegu i przejściu procesu resocjalizacji wrócił do społeczeństwa i wiedzie mu się dobrze.

[youtube id=”7u5zz6uhOp4″ width=”450″ height=”350″]

9. Boże wybacz

Norton Kennedy z Południowej Karoliny został aresztowany za napaść i pobicie. Dzięki policyjnym zdjęciom możemy podziwiać jego niezwykły tatuaż, w którym przeprasza za swoje czyny – „Z bożą pomocą wszystko jest możliwe. Bóg Cię kocha. Proszę wybacz mi jeśli powiedziałem lub zrobiłem coś głupiego. Dziękuje Ci”.

Wybacz mi na czole

Wybacz mi na czole

8. Aryan honor

To zdjęcie policyjne jest trochę udekorowane solidnym pobiciem tegoż obywatela. Mimo to doskonale widać tatuaż „Aryan Honor” (Aryjski honor). Idealny przykład pana opowiadającego się za ideą nazizmu.

Aryan honor

Aryan honor

7. I slept with Shaq

To nie jest fake. To jest prawdziwy tatuaż. Pewna amerykańska stacja radiowa dała temu panu bilet na mecz koszykówki z udziałem Los Angeles Lakers, w zamian za wykonanie tego tatuażu „spałem z Shaqiem”. Był to mecz fazy play-off. Do czego może doprowadzić miłość do klubu ??

I slept with Shaq

I slept with Shaq

6. Fuck You

Ten obywatel w sposób jasny i klarowny mówi co myśli o otaczającym go świecie i ludziach.

Fuck You

Fuck You

5. Hello Kitty

Dzięki tatuażom można wyglądać groźnie, ale robiąc sobie tatuaż Hello Kitty na czole i Pacmana wokół szyi zaczynamy wyglądać co najwyżej jak dziecięcy brudnopis.

Fan Hello Hitty i Pacmana

Fan Hello Hitty i Pacmana

4.Flagowy człowiek

Człowiek, który lubi łamać rekordy, zmienił swoje imię na Guinness. Chce wpisać się do księgi rekordów Guinness’a tatuując sobie flagę każdego kraju świata na swoim ciele.

Flagowy człowiek

Flagowy człowiek

3. Golden Palace

Reklamy Goldenpalace.com pojawiają się bardzo często na ciałach ludzi. Nosili je na plecach bokserzy w trakcie wielkich gal bokserskich, a także paru nagich zakłócaczy wydarzeń sportowych i wielu innych. Pani ze zdjęcia jest wyjątkowa. Wykonała sobie tatuaż na czole za 10 tys. dolarów. Warto?

Reklama Goldenpalace.com

Reklama Goldenpalace.com

2. Katie’s Revenge

Posiadaczem takiego tatuażu jest mężczyzna, który zgwałcił i zamordował 10 letnią dziewczynkę imieniem Katie. Gdy współwięźniowie dowiedzieli się o zbrodni jaką popełnił, wytatuowali mu to na czole.

Pamiątka z więzienia

Pamiątka z więzienia

1. Drake

Jak pokazać uwielbienie do swojego idola. Najlepiej poprzez tatuaż, i najlepiej tak aby każdy to widział. Tak też zrobiła pewna fanka Drake’a – amerykańskiego rapera. A może by tak, któraś fanka Justina Biebera lub One Direction się odważyła ?

Fanka Drake'a

Fanka Drake’a


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

1 Komentarz

  1. OkMat

    26 grudnia 2013 at 14:42

    Ja widziałam w Polsce kolesie z tatuażem „TAXI” na czole… W tym to już nawet pomysły ani ideologii nie ma!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *