TOP10: Najdziwniejsze zabiegi poprawiające urodę

Węże

Chcą być wiecznie piękne i podziwiane, aby były obiektem westchnień jak najdłużej to możliwe. Zrobią wszystko aby były adorowane i czuły się młode. Zobacz czym dzisiaj torturują się kobiety i czego używają, aby przedłużać swą młodość. Kosmetyki, które znajdziemy na półkach sklepów często nie wystarczają i wtedy szukają czegoś oryginalnego…

10. Węże

Aby rozluźnic mięśnie i czuć się zreklasowaną wystarczy, że kobieta uda się do Izraela do pewnego SPA, w którym to można zaznać masażu serwowanego przez żywe węże. Każdy z węży jest innego rodzaju więc masuje w inny sposób. Jeden odpręża, drugi rozgrzewa, a trzeci uśmierza ból. Koszt takiego zabiegu to jedyne 80 dolców.

Węże

Węże

9. Policzkowanie

Taka dziwna forma odmładzania kobiecej twarzy ma korzenie w Tajlandii. Polega ona na delikatnym klepaniu i odpowiednim uderzenia różnych obszarów twarzy. Zabieg taki likwiduje zmarszczki, naciąga i odmładza skórę oraz poprawia jej ukrwienie. Do wykonywania takiego zabiegu predysponowanych jest tylko kilkanaście osób na całym świecie.

Dłoń

Dłoń

8. Ogień

Zabieg z wykorzystaniem ognia stosuje się w Chinach. Polega on na nałożeniu na twarz ręcznika nasączonego alkoholem oraz niezidentyfikowaną substancją. Ręcznik ten jest następnie podpalany i po chwili gaszony tak aby nie poparzyć „pacjenta”. Dzięki takiemu zabiegowi poprawia się ukrwienie skóry, rozluźniają się mięśnie twarzy. Ponadto zabieg działa przeciwzmarszczkowo.

Ogień

Ogień

7. Złoto

Kosmetyczne właściwości złota testowała już w Starożytnym Egipcie Kleopatra. Nakładała ona maseczkę z drobinkami złota, chcąc pozostać piękną aż do śmierci. Dziś do kosmetyków coraz częściej dodaje się drobinki złota. Kruszec ten wg badań stymuluje produkcję kolagenu i elastyny co poprawia elastyczność i jędrność skóry. Oprócz maseczek i kremów z drobinkami złota, stosuje się zabiegi, podczas których wstrzykuje się złote nici pod skórę celem wygładzenia i napinania wiotczejących mięśni twarzy, co powoduje oczywiście redukcję postępujących zmarszczek.

Maseczka ze złota

Maseczka ze złota

6. Śluz ślimaka

Wykorzystywany w kremach. Pomaga w zwalczaniu trądziku, regeneruje skórę, redukuje zmarszczki, blizny i usuwa stany zapalne.

Ślimaki

Ślimaki

5. Jad pszczół

Stosowany jako alternatywa dla botoksu. Zabiegi z jego użyciem stosują takie gwiazdy jak Gwyneth Paltrow, Victoria Beckham, Michelle Pfeiffer i siostry Minogue. Preparaty, w których użyto jadu pszczelego redukują zmarszczki, rozluźniają, a także wzmacniają mięśnie twarzy.

PSzczoła

Pszczoła

4. Odchody słowika rdzawego

Zabieg z użyciem odchodów słowika rdzawego znany był już przed wiekami i stosowany był w Japonii przez tamtejsze gejsze. Odchody te zawierają guaninę, która nawilża i oczyszcza skórę. Jest to zabieg niezwykle kosztowny, stosują go między innymi takie gwiazdy jak Tom Cruise, Victoria Beckham. Podobno słowicze odchody działają tylko wtedy gdy stosuje się je systematycznie i przez lata.

Słowik rdzawy

Słowik rdzawy

3. Krew

Krew, może również pomagać kobietom w odmładzaniu się. Do zabiegu wykorzystuje się krew „pacjenta”, która trafia do wirówki, a tam oddziela się białe i czerwone krwinki od osocza krwi. Po dodaniu odpowiednich odczynników, wstrzykuje się to z powrotem pod skórę. Czynniki wzrostu zawarte w osoczu pobudzają komórki skóry do odbudowy, co sprawia, że odzyskuje ona młodzieńczą witalność, staje się gładsza, bardziej elastyczna, widocznie młodsza.

Krew

Krew

2. Bycza sperma

Stosowana jako odżywka do włosów. Oferowana dotąd w nielicznych salonach fryzjerskich, sprawia, że kobiece włosy stają się niezwykle lśniące. Zabieg ten zalicza się do najlepiej sprzedających się w tych salonach fryzjerskich, które go oferują.

Odżywka

Odżywka

1. Męskie nasienie

Dobro płynące z męskiego nasienia w postaci maseczki ceniła caryca Katarzyna, a także była naczelna amerykańskiego pisma „Cosmopolitan”. Podobno zabieg taki wspomaga ukrwienie skóry, usuwa problem z popękanymi naczynkami oraz działa odmładzająco. Teraz już wiadomo, dlaczego większość aktorek filmów porno, ma na filmach taką nieskazitelną cerę. Zawdzięczają ją naturalnej medycynie.

Męskie nasienie

Męskie nasienie


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

1 Komentarz

  1. Renata

    18 października 2014 at 06:05

    Tego szukałem:)

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *