Flirtowanie w internecie może zniszczyć związek

flirtowanie w internecie niebezpieczenstwo

Internet stał się naszym drugim domem. Robimy w nim zakupy, realizujemy przelewy bankowe, oglądamy zdjęcia i filmy, a także nawiązujemy znajomości – w tym również te erotyczne. Czy internetowa nieco pikantna rozmowa z kimś obcym może zaszkodzić stałemu związkowi?

 Pułapka problemów w związku

Jeśli ktoś szuka erotycznych doznań w internecie, to znaczy, że jego związek już wcześniej zmierzał w złym kierunku. Kobiety często chcą znaleźć w sieci przyjaciela, który się nimi zainteresuje, zrozumie je i wysłucha, któremu mogą się wyżalić, a także otrzymać podnoszące samoocenę komplementy i słowa wsparcia. Z kolei mężczyźni szukają nowych wrażeń i podniet oraz ucieczki przed problemami w związku. Jeśli brakuje w nim ciepła, komunikacji, wzajemnego szacunku i bliskości fizycznej, jedno lub oboje partnerów zaczyna się za nimi rozglądać gdzie indziej. To nigdy nie wpływa pozytywnie na relacje w związku. Zamiast dodać mu świeżości i pikanterii, pozostawia ból i niesmak.

 Flirt, który wyrwał się spod kontroli

Wielu osobom wydaje się, że flirtowanie w internecie zapewnia pełną anonimowość i nie niesie za sobą żadnych konsekwencji. Tymczasem istnieją wyspecjalizowane agencje, takie jak ta oferująca swoje usługi na detektyw24.net, które sprawdzają, czy zwykłe rozmowy online nie wymknęły się spod kontroli i czy jedna z osób w związku nie wpadła w pułapkę uczuć. Niewinne pogawędki bardzo szybko mogą przerodzić się w silną sympatię, a nawet drugą miłość. Wtedy romans wychodzi poza internet, zaczynają się smsy, telefony i w końcu rzeczywiste randki, od których już tylko krok do realnej zdrady.

Kiedy zwykła pogawędka przeradza się w niebezpieczny flirt? W momencie, gdy czujesz, że nie możesz swobodnie powiedzieć o niej swojej drugiej połówce. Że rozmowa nie jest niewinną odskocznią od codzienności, ale źródłem silnych emocji. Że nie ograniczysz się do znajomości online i wkrótce zdecydujesz się na spotkanie na kawę lub piwo. Z czasem coraz trudniej oddzielić świat wirtualny od realnego. Jeśli masz pewność, że zraniłoby cię odkrycie, że twój partner lub partnerka robi w sieci to samo co ty, to prawdopodobnie przekroczyłeś już bezpieczne granice rozmowy. Flirt w internecie to igranie z ogniem.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *