Depilacja laserowa – sposób na gładką skórę bez wysiłku!

lexie-barnhorn-7hzqlpxhqwi-unsplash

Masz już dość systematycznego woskowania lub golenia nóg? Chcesz zapomnieć o denerwującym wąsiku? Postaw na depilację laserową!

Coraz więcej kobiet decyduje się na korzystanie z zabiegów depilacji laserowej. To bardzo dobra alternatywa dla innych metod likwidowania niechcianych włosków, która w dłuższej perspektywie jest też uznawana za najbardziej opłacalną. Na czym dokładnie polega depilacja laserowa? Jakie daje efekty?

Depilacja laserowa – co to jest?

Lasery to urządzenia powszechnie używane w dermatologii oraz w medycynie estetycznej. Służą one między innymi do usuwania włosków z ciała oraz z twarzy. To obecnie jedyna metoda, z którą można uzyskać tak trwałe rezultaty – także w przypadku włosków o jaśniejszych odcieniach. Zabieg depilacji laserowej jest jednym z najczęściej prowadzonych zabiegów laserowych. Polega on na wykorzystaniu wiązki laserowej, która powoduje zniszczenie mieszka włosowego, czyli struktury, z której wyrastają włoski. W rezultacie zabieg umożliwia ich całkowite zlikwidowanie, więc nie odrastają one ponownie.

Jakie partie ciała można depilować laserem?

W gabinetach, w których dostępna jest depilacja laserowa Trójmiasto ma ich wiele, można skorzystać z procedur na praktycznie całe ciało oraz na twarz.

Najczęściej zabieg depilacji laserowej prowadzony jest na:

  • nogach

  • rękach

  • pod pachami

  • okolicy bikini

  • twarzy

Istnieje również możliwość depilowania innych partii ciała w zależności od potrzeb klienta. To powoduje, że można pozbyć się praktycznie wszystkich niechcianych włosków z każdego miejsca.

Ile zabiegów depilacji laserowej należy wykonać?

Aby uzyskać efekt aksamitnie gładkiej skóry na lata, należy przeprowadzić serię zabiegów depilacji laserowej. Ma to związek z faktem, że włoski w skórze znajdują się w różnych fazach wzrostowych. Laser działa jedynie na te w fazie aktywnego wzrostu, czyli anagenu. Gdy włosek jest w fazie spoczynkowej lub przejściowej, nie można usunąć go laserem. Wobec tego depilacja laserowa musi być wykonana kilkukrotnie. Liczba zabiegów oraz ich częstotliwość są dobierane indywidualnie. Zazwyczaj to od 3 do 5 procedur w odstępach od 4 do 8 tygodni.

Gdzie przeprowadzić depilację laserową?

Gdy chodzi o zabiegi jak depilacja laserowa Gdynia jest jednym z miast w Trójmieście, w którym można wykonać je w sprawdzonych gabinetach, pod okiem doświadczonych specjalistów. Z ofertami gabinetów depilacji laserowej oraz innych gabinetów prowadzących zabieg można zapoznać się bliżej na ich stronach WWW. Można znaleźć tam także informacje o używanym sprzęcie do depilacji oraz cennik usługi.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *