Aplikacje na smartfona, które przydadzą się sportowcom

aplikacjenasmartfonaktoreprzydadzasiesportowcom1(1)
Uprawiasz sport, ale masz problem z systematycznością? A możesz chciałbyś śledzić swoje osiągnięcia i stale poprawiać wyniki? Niezależnie od Twojej motywacji, koniecznie wypróbuj aplikacje dedykowane sportowcom! Dzięki nim jeszcze lepiej zorganizujesz i zaplanujesz swój wysiłek fizyczny każdego dnia!

Endomondo

Chyba trudno spotkać osobę, która nie słyszałaby o tej aplikacji. Świetnie sprawdza się podczas uprawiania sportów dystansowych, takich jak bieganie, jazda na rowerze, jazda na rolkach, chodzenie czy nawet pływanie kajakiem! Aplikacja zlicza przebyte kilometry, prędkość i czas, a także przelicza całość na spalone kalorie. Dzięki GPS-owi zapisuje też pokonane trasy, które możesz udostępniać i porównywać z wynikami swoich znajomych! Aplikację z powodzeniem możesz zainstalować na wszystkich smartfonach, np. na lubianym przez sportowców telefonie LG G6.

Squats Workout

Aplikacja idealna dla tych, którzy wolą uprawiać sport w domowym zaciszu. Polecamy ją każdego, kto dopiero chce zacząć dbać o formę, jak i tym, którzy potrzebują większej regularności w aktywnościach fizycznych. Dzięki niej zaczniesz codziennie robić przysiady i nie będziesz musiał ich samodzielnie zliczać – smartfon zrobi to za Ciebie. Wystarczy, że będziesz go trzymał w dłoni, a każde powtórzenie zostanie zapisane. Możesz śledzić swoje codzienne postępy i zakładać kolejne wyzwania do pokonania!

aplikacjenasmartfonaktoreprzydadzasiesportowcom2

Push Ups pro

Aplikacja działa na podobnej zasadzie, jak Squats Workout, tyle że służy do robienia pompek. Każde powtórzenie będziesz musiał potwierdzić, poprzez dotknięcie czołem lub brodą ekranu telefonu ułożonego na posadzce. Samodzielnie ustawiaj ulubione tryby treningów i oglądaj po wysiłku swoje statystyki!

Runtastic

Kolejna aplikacja po Endomondo, która cieszy się ogromnym uznaniem wśród biegaczy. Posiada bardzo podobne funkcje, ale niektórzy użytkownicy chwalą ją za to, że podobno ma mniejsze problemy z łapaniem zasięgu niż konkurencyjna aplikacja – może więc warto ją wypróbować?

A6W

Szóstkę Weidera zaczynali liczni, a kończyli tylko niektórzy. Często przez zapominalstwo, brak motywacji czy też zwyczajnie brak chęci. Ta aplikacja pozwoli Ci się jeszcze bardziej zmobilizować do tego 42-dniowego wyzwania i je dokończyć z satysfakcjonującymi wynikami! Wraz z aplikacją otrzymasz harmonogram na cały czas trwania treningu, a syntezator mowy będzie Cię wspierał w codziennej walce.

aplikacjenasmartfonaktoreprzydadzasiesportowcom3

Przepisy.pl

Każdy sportowiec doskonale wie, że sam wysiłek fizyczny to jeszcze nie wszystko. Równie ważne okazuje się być to, jak się odżywiamy. Aplikacja z przepisami pozwoli Ci wyszukiwać coraz to nowe pomysły na zdrowe i dodające energii dania, tak że z pewnością dopasujesz swój jadłospis do własnych potrzeb i zrzucisz zbędne kilogramy!

Kalkulator BMI – Waga Idealna

Ta aplikacja to must have każdej osoby na diecie odchudzającej. Dzięki niej łatwo obliczysz wskaźnik BMI (wskazuje masę ciała) oraz WHtR (wskaźnik talia/wzrost). Obserwuj swoje postępy w miarę wykonywanych na przestrzeni tygodni ćwiczeń i uzyskaj wyniki, które zapewnią Ci zdrowie i piękną sylwetkę!


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *