5 sposobów na wykorzystanie płatności mobilnych

warsaw-center-free-license-cc0

Jeszcze nigdy nie korzystałeś z płatności mobilnych? Warto spróbować! Dzisiaj płacenie z wykorzystaniem telefonu jest coraz popularniejsze. Gdy również chcesz realizować transakcje jeszcze prościej, to propozycja przeznaczona właśnie dla ciebie!

Prowadzenie transakcji on-line jest dzisiaj bardzo łatwe i bezpieczne, oczywiście, gdy będziemy pamiętali o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Płacić możemy nie tylko na swoim komputerze, ale również z użyciem aplikacji mobilnych na swoich smartfonach i tabletach.

Dzisiaj płatności mobilne to coraz częściej wykorzystywany sposób na realizację transakcji on-line. Możemy wtedy płacić z wykorzystaniem przelewów, karty płatniczej albo kredytowej lub też zasilić specjalną wirtualną portmonetkę środkami z konta bankowego. Za co możemy wtedy zapłacić?

Zapłata w sklepach i serwisach on-line

Najczęściej użytkownicy aplikacji do płatności mobilnych korzystają z nich do realizacji transakcji w sklepach i innych serwisach internetowych. Możemy wtedy zapłacić za nasze zakupy w sklepach internetowych, możemy także uzyskać dostęp do różnych serwisów. Możliwości są naprawdę szerokie!

Zasilenie telefonu na kartę pre-paid

Możemy także zdecydować się na zasilenie swojego telefonu na kartę z użyciem płatności mobilnych. Nie musimy wtedy kupować doładowania w sklepie i zasilić swoje konto zawsze wtedy, gdy będziemy potrzebowali dodatkowych pieniędzy.

Zakup biletów komunika ci miejskiej

Obecnie coraz więcej przedsiębiorstw komunikacji miejskiej decyduje się na udostępnienie pasażerom systemów do mobilnego zakupu biletów. To wygodne i szybkie – nie musimy mieć wtedy gotówki i nie musimy szukać kiosku z biletami.

Przelew pieniędzy do znajomych

Chcesz przelać pieniądze dla kogoś znajomego? Teraz możesz zrobić to bardzo łatwo – płatności mobilne pozwalają na wykonanie przelewu nie tylko na numer konta, ale również na telefon. Wystarczy parę chwil, aby pieniądze były na koncie drugiej osoby.

Płatności za parkowanie

Możliwe jest również płacenie mobilnie za parkowanie – to wygodny sposób na korzystanie z parkingów w różnych miastach Polski. Podobnie jak w przypadku zakupu biletów, nie musimy mieć gotówki, aby wykonać szybką transakcję.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *